Od roku 2021 disponujeme zcela novou revoluční DTF technologií na potisk textilu. Loga partnerů a sponzorů již netiskneme na fólii, která by se pak celá zažehlila na textil, jak to znáte doposud. Při DTF procesu se přenáší na textil pouze barevné pigmenty a pojivo. Vznikají tak potisky velmi podobné struktury jako při sítotisku, ovšem s tím rozdílem, že prostřednictvím DTF lze bez výrazně vysokých nákladů tisknout i malé množství plnobarevný motivů.

A výhoda oproti sublimační technologii? Nejste omezeni pouze na světlé polyesterové tkaniny. Naopak, DTF potisk je možné provést jak na polyester tak na bavlnu nebo jejich směsi jakékoliv barevnosti. V případě tmavých látek je pod motiv automaticky přidána bílá vrstva, která umožní, že i na tmavé látce je logo dobře viditelné, nedegradované barvou tkaniny.

DTF potisk je pružný, ohebný, odolný a nevytváří na dresu tuhé „placky“!

Tradiční technologií HotPrint a hladkou flex fólii i v současné době používáme ještě někdy na přání klienta na potisk personifikací a čísel. Zde je výhoda, že lze nápis nebo číslo v případě akutní nouze odstranit a přetisknout jiným údajem.

Týmové vybavení tedy může být klubu dodáno včetně potisku. Z kapacitních ohledů je vhodné potisk dresů konzultovat s předstihem, zvláště v některých měsících, kdy se blíží začátky soutěžních ročníků, bývá situace časově vypjatější.